Prijs
Winkels
SUN ATLS1QGE Multithreaded Quad-Port Gigabit Server Adapter
SUN ATLS1QGE Multithreaded Quad-Port Gigabit Server Adapter

Merk: SUN ATLS1QGE Quad-Port Gigabit Server Adapter Part: 511-1422-01 | X4447A-Z Specificaties: * 4x 10/100/1000BASE-T * PCI-e, x8...

30-08-2019
Alkmaar
Noord-Holland
€ 20,00
Intel X520-DA2 SR2 10GbE Full-Height FH LP Inbouw Brackets
Intel X520-DA2 SR2 10GbE Full-Height FH LP Inbouw Brackets

Intel X520-DA2 / X520-SR2 10GbE Full Height Brackets PRIJS: € 8,- p/s | € 7,- p/s/3+ | € 6,- p/s/10+ | € 5,- p/s/20+...

30-08-2019
Alkmaar
Noord-Holland
€ 5,00
Intel PRO/1000 VT ET Quad-Port PCI-e Server Adapter LP FH
Intel PRO/1000 VT ET Quad-Port PCI-e Server Adapter LP FH

Merk : Intel Model: PRO/1000 VT Quad Server Adapter Type : EXPI9404VT OEM  : Dell 0YT674 YT674 0H092P H092P   Specificaties:   *...

28-08-2019
Alkmaar
Noord-Holland
€ 49,00
Intel PRO/1000 Quad-Port PCI-e Server Adapter | LP
Intel PRO/1000 Quad-Port PCI-e Server Adapter | LP

Merk : Intel Model: PRO/1000 Quad Server Adapter OEM : Fujitsu D2745-A11 LP Specificaties: * Intel 82580 Chipset (2x) * 4x...

28-08-2019
Alkmaar
Noord-Holland
€ 59,00
Intel PRO/1000 PT Dual-Port PCI-e Server Adapter | VMWare
Intel PRO/1000 PT Dual-Port PCI-e Server Adapter | VMWare

Merk : Intel Model: PRO/1000 PT Dual Server Adapter P/N : D33682 OEM : IBM | P/N: 39Y6127 | FRU: 39Y6128 | PP NC360T | HP P/N:...

28-08-2019
Alkmaar
Noord-Holland
€ 29,00
Intel PRO/1000 MT Dual-Port PCI PCI-X Server Adapter | ESXi
Intel PRO/1000 MT Dual-Port PCI PCI-X Server Adapter | ESXi

Merk : Intel Model: PRO/1000 MT Dual Server Adapter OEM : HP NC7170, IBM, Retail Specificaties: * Intel 82546EB chipset * 2x...

28-08-2019
Alkmaar
Noord-Holland
€ 20,00
Intel PRO/1000 MT Desktop Gigabit Ethernet Netwerk Kaart
Intel PRO/1000 MT Desktop Gigabit Ethernet Netwerk Kaart

Merk : Intel Model: PRO/1000 MT Desktop Adapter Type : PWLA8390MT Specificatiess: * 10/100/1000BASE-T * PCI, 32-bit, 33/66Mhz...

26-08-2019
Alkmaar
Noord-Holland
€ 15,00
Intel PRO/1000 PT CT PCI-e x1 Gigabit NIC | HP NC110T
Intel PRO/1000 PT CT PCI-e x1 Gigabit NIC | HP NC110T

Merk : Intel Model: PRO/1000 CT Desktop Adapter OEM : HP 635523-001 Specificaties: * Intel 82574L Chipset * 1x 10/100/1000BASE-T *...

22-08-2019
Alkmaar
Noord-Holland
€ 15,00
Intel 82576 Gigabit Dual-Port PCI-e Server Adapter | VMWare
Intel 82576 Gigabit Dual-Port PCI-e Server Adapter | VMWare

Merk : Intel Model: 82576 Gigabit Dual-Port Server Adapter OEM : Dell 01P8D1 Specificaties: * Intel 82576 Chipset * 2x...

22-08-2019
Alkmaar
Noord-Holland
€ 29,00
Broadcom NetXtreme II Dual-Port Gigabit PCI-e NIC | FH & LP
Broadcom NetXtreme II Dual-Port Gigabit PCI-e NIC | FH & LP

Merk : Broadcom Model: NetXtreme II BCM5709C Gigabit PCI-e Server Adapter OEM : IBM 49Y7947 | Dell 0G218C, 0F169G, 0G218C, 0G225C | HP...

22-08-2019
Alkmaar
Noord-Holland
€ 25,00
Intel PRO/1000 PT Dual-Port PCI-e Gigabit Server Adapters
Intel PRO/1000 PT Dual-Port PCI-e Gigabit Server Adapters

Merk : Intel Model: PRO/1000 PT Dual Server Adapter P/N : D33682 OEM : IBM | P/N: 39Y6127 | FRU: 39Y6128 | PP NC360T | HP P/N:...

17-07-2019
Alkmaar
Noord-Holland
€ 29,00
HP Broadcom NetXtreme BCM5761 Gigabit PCI-e Network Card
HP Broadcom NetXtreme BCM5761 Gigabit PCI-e Network Card

Merk : Broadcom Model: NetXtreme OEM : HP P/N: 488293-001 482914-001 Specificaties: * Broadcom NetXtreme BCM5761 * 1x...

25-02-2019
Alkmaar
Noord-Holland
€ 19,00
GigaBlue 1200MBit Wlan Dual Band USB 3.0
GigaBlue 1200MBit Wlan Dual Band USB 3.0

Met de nieuwe GigaBlue 1200MBit Wlan Dual Band USB 3.0 adapter kunt u uw GigaBlue-ontvanger of computer verbinden met internet zonder het...

03-11-2018
Arnhem
Gelderland
€ 34,95
Broadcom NetXtreme II Dual-Port Gigabit PCI-e NIC | FH & LP
Broadcom NetXtreme II Dual-Port Gigabit PCI-e NIC | FH & LP

Merk : Broadcom Model: NetXtreme II BCM5709C Gigabit PCI-e Server Adapter OEM : IBM 49Y7947 | Dell 0G218C, 0F169G, 0G218C, 0G225C | HP...

01-11-2018
Alkmaar
Noord-Holland
€ 25,00
HP NC112T Gigabit Server Adapter | PCI-e x1 | ESXi | Hyper-V
HP NC112T Gigabit Server Adapter | PCI-e x1 | ESXi | Hyper-V

Merk: HP | HPE Type: NC112T Part: 491175-001 503827-001 Specificaties: * Intel 82574L Chipset * 1x 10/100/1000BASE-T * PCI-e, x1...

01-11-2018
Alkmaar
Noord-Holland
€ 19,00
Intel X520-DA2 10G SFP+ Network Adapters + Intel E10GSFPSR
Intel X520-DA2 10G SFP+ Network Adapters + Intel E10GSFPSR

Merk : Intel Model: Intel X520-DA2 | Intel Ethernet Converged Network Adapter X520 Series PCode: E10G42BTDA Specificaties: * Intel...

01-11-2018
Alkmaar
Noord-Holland
€ 135,00
Intel 3Com Compaq IBM Realtek 10/100/1000 Mbps Netwerk Kaart
Intel 3Com Compaq IBM Realtek 10/100/1000 Mbps Netwerk Kaart

Merk : Realtek Model: RTL8169 Specificaties: 10/100/1000BASE-TXPCI 32bitCompatible met Windows XP/Vista/7 Getest en in perfecte...

01-11-2018
Alkmaar
Noord-Holland
€ 3,00
Cisco 1000Base-SX & LX GBICs WS-G5484 / G5486 GBIC | 40+ st
Cisco 1000Base-SX & LX GBICs WS-G5484 / G5486 GBIC | 40+ st

Merk : Cisco Systems Model: WS-G5484 Part : 30-0759-01 | IBM 21H9876 The Cisco 1000BASE-SX GBIC (WS-G5484) operates on legacy multimode...

01-11-2018
Alkmaar
Noord-Holland
Bieden
Broadcom NetXtreme BCM5761 Gigabit PCI-e Network Adapter
Broadcom NetXtreme BCM5761 Gigabit PCI-e Network Adapter

Merk : Broadcom Model: NetXtreme OEM : HP P/N: 488293-001 482914-001 Specificaties: * Broadcom NetXtreme BCM5761 * 1x...

01-11-2018
Alkmaar
Noord-Holland
€ 19,00
D-Link DAP-1360 Wifi N Access Point & Range Extender
D-Link DAP-1360 Wifi N Access Point & Range Extender

Merk : D-Link Model: Wireless N Range Extender Type : DAP-1360 Specificaties: Wireless 802.11b, 802.11g & 802.11n2 External Detachable...

01-11-2018
Alkmaar
Noord-Holland
€ 15,00